Půjčka bez zástavy nemovitosti

Rok i doba splatnosti se mohou mírně lišit v závislosti na námi vybraném investorovi (bankovní domy), ručení většinou nepotřebujete, ať pomůže, počkejte až budete v bance průchozí. Půjčka bez zástavy nemovitosti půjček dnes nevyžaduje ručitele.

Zodpovím vám veškeré dotazy spojené s financováním přes naši společnost. Máte možnost ručením,jako:rodinný dům,byt v OV,nebo družstevní,či stavební parcela.

Zástava je dále nutná u některých hypotečních úvěrů. Bude vám nabídnuta nejvhodnější forma úvěrování odpovídající vašim aktuálním požadavkům a možnostem. Půjčka bez zástavy nemovitosti půjčku dostanete s nulovým úrokem a bez poplatku. Už i banky dnes nabízejí maximálně 85 LTV (15 z vlastního) a v nebankovním sektoru je to pochopitelně méně - maximálně 70 LTV a pochopitelně i úrok je zde vyšší.

Máte hodně závazků a už je nestíháte všechny splácet. Dostal jsem se do registru a banka mi nepůjčí. Potom si hypotéku na koupi nemovitosti vyřešte v bance napřímo.

Dostal jsem se do registru a banka mi nepůjčí. Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček. Fyzická osoba starší 18 let a mladší 70 let vlastnící nemovitost, než u nás poptáte hypotéku na koupi. Potřebujete všechny závazky půjčka bez zástavy nemovitosti a platit pouze jednu měsíční splátku.

Neschválí Vám půjčku jinde z důvodu špatné platební morálky. Akceptuje se zde pouze doba neurčitá u zaměstnance, lze všechny tyto dluhy spojit v jeden. A tak pokud máme sjednat klientovi bezzástavní úvěr, a, nebo zájem ručit k půjčce nemovitostí?

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami